ZÁPIS DO KURZOV

  ZÁPIS DO KURZOV

  Zápis do kurzov bude prebiehať od 2. septembra do 17. septembra 2021. Osobne v kancelárii tanečnej školy, pondelok až piatok od 15,00 - 18,00 hod. Zapísať sa do kurzu je možné ešte aj na zápise jednotlivých kurzov. Do prebiehajúcich kurzov je možné sa prihlásiť aj počas roka, pokiaľ kurz nie je obsadený. Po 17. septembri je možné dodatočne sa zapísať priamo u lektorov na jednotlivých kurzoch. Prihlásiť sa môžete aj priamo na stránke www.kdance.sk, v MENU v sekcii O NÁS - Prihláška. Doporučujeme zapísať sa do kurzu ešte pred otvorením, pretože niektoré kurzy už môžu byť obsadené!

  VYUČOVANIE

  VYUČOVANIE

  Výučba v tanečnej škole začína od 20. septembra 2021 a končí 17. júna 2021. Individuálne hodiny si môžete dohodnúť aj počas mesiacov jún, júl, august a september. Počas sviatkov a školských prázdnin sa nevyučuje.

  CENA KURZOV

  CENA KURZOV

  Kurzovné u celoročných kurzov sa platí polročne. Prvý polrok je potrebné uhradiť do konca septembra, druhý polrok do konca februára. Kurzovné za krátkodobý kurz sa hradí jednorázovo do prvej tanečnej lekcie.

  STORNO

  STORNO

  Zaplatené poplatky za kurzy sa vracajú len v prípade úrazu a dlhodobého liečenia a to alikvotná čiastka. Dovolenka, pracovné ani osobné obmedzenia nie sú dôvodom k vráteniu kurzovného. V prípade zatvorenia tanečnej školy a prerušenia výučby, kvôli pandémii sa kurzovné prenáša na II.polrok. Avšak pri pokračovaní online výučby sa kurzovné nevracia.

  ZĽAVY

  ZĽAVY

  Ak dvaja súrodenci navštevujú súčasne niektoré z celoročných kurzov, jeden má zľavu 30%. Tretí súrodenec má zľavu 50%. Pri navštevovaní viacerých kurzov súčasne, na každý ďalší kurz zľava 30%.

  OBLEČENIE A OBUV

  OBLEČENIE A OBUV

  Spoločenské tance: Slušné vychádzkové oblečenie, v ktorom sa budete pri tanci dobre cítiť. Nevyžaduje sa sako ani oblek! Čisté džínsy sú povolené. V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou.
  Tanečná a pohybová príprava pre deti 4-6 ročné: Dievčatá legínky, suknička, tričko, mikinka,pevná obuv. Chlapci tepláky, tričko, mikinka, pevná obuv. Fľaša s vodou.
  Dicso Clip Club a iné: Pohodlné oblečenie, nie rifle, pevná obuv. Fľaša s vodou.
  Nie turistická a zimná obuv.
   

  Partneri

      

   
   
  446459
  © 2020 K-DANCE Banská Bystrica. All Rights Reserved.
  Jarkovsky | Design