ZÁPIS DO KURZOV

  ZÁPIS DO KURZOV

  Zápis do kurzov bude prebiehať od 2. septembra do 11. septembra 2020. Osobne v kancelárii tanečnej školy, pondelok až piatok od 15,00 - 18,00 hod. Zapísať sa do kurzu je možné ešte aj na zápise jednotlivých kurzov. Do prebiehajúcich kurzov je možné sa prihlásiť aj počas roka, pokiaľ kurz nie je obsadený. Po 13. septembri je možné dodatočne sa zapísať priamo u lektorov na jednotlivých kurzoch. Prihlásiť sa môžete aj priamo na stránke www.kdance.sk, v sekcii Prihláška. Doporučujeme zapísať sa do kurzu ešte pred otvorením, pretože niektoré kurzy už môžu byť obsadené!

  VYUČOVANIE

  VYUČOVANIE

  Výučba v tanečnej škole začína od 17. septembra 2018 a končí 16. júna 2019. Individuálne hodiny si môžete dohodnúť aj počas mesiacov jún, júl, august a september. Počas sviatkov a školských prázdnin sa nevyučuje.

  CENA KURZOV

  CENA KURZOV

  Kurzovné u celoročných kurzov sa platí polročne. Prvý polrok je potrebné uhradiť do konca septembra, druhý polrok do konca januára. Kurzovné za krátkodobý kurz sa hradí jednorázovo do prvej tanečnej lekcie.

  STORNO

  STORNO

  Zaplatené poplatky za kurzy sa vracajú len v prípade úrazu a dlhodobého liečenia a to alikvotná čiastka. Dovolenka, pracovné ani osobné obmedzenia nie sú dôvodom k vráteniu kurzovného.

  ZĽAVY

  ZĽAVY

  Pri bezprostrednom opakovaní kurzu poskytujeme zľavu 50%. Ak dvaja súrodenci navštevujú súčasne niektoré z celoročných kurzov, jeden má zľavu 30%. Tretí súrodenec má zľavu 50%.

  OBLEČENIE A OBUV

  OBLEČENIE A OBUV

  Slušné vychádzkové oblečenie, v ktorom sa budete pri tanci dobre cítiť. Nevyžaduje sa sako ani oblek! Čisté džínsy sú povolené. V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou. Na disko kurzy športová obuv. Nie turistická a zimná obuv.
   

  Partneri

      

   
   
  372140
  © 2020 K-DANCE Banská Bystrica. All Rights Reserved.
  Jarkovsky | Design