K svadbe neodmysliteľne patrí aj tanec a zábava. Každá nevesta si praje, aby svadba bola dokonalá a k tomu patrí samozrejme aj spoločný tanec novomanželov.

  Ak vy, alebo váš partner neovládate spoločenské tance, nevešajte hlavu. Stačí navštíviť akýkoľvek tanečný kurz, samozrejme v dostatočnom časovom predstihu pred svadbou, poprípade absolvovať niekoľko individuálnych lekcií s tanečným učiteľom, aby vás naučil základné kroky a minimálne také tance, akými sú valčík, polka, waltz, tango, alebo čardáš.

  Na moderné tance neexistujú nejaké špeciálne kroky, tam všetko závisí od vašej spontánnosti a fantázie. Aj tu Vás však vieme usmerniť.

   

   

  Niekedy sa môžete spoliehať na to, že sa stratíte v tancujúcom dave. Čo však s prvým svadobným tancom, ktorý patrí mladomanželom, kedy ste všetkým zúčastneným na očiach?

  Ak chcete, aby sa na vašu svadbu nikdy nezabudlo, a aby sa všetkým pri spomienke na vašu svadbu, vybavil váš jedinečný svadobný tanec radi Vám pomôžeme.

  Môžete nás kontaktovať na tel. čísle 0905 389 607, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,

   

  • Dohodneme s Vami prvé stretnutie, kde nám poviete Vašu predstavu.
  • Môžete si priniesť Vašu obľúbenú pieseň na ktorú by ste radi tancovali. Na základe piesne vyberieme vhodný tanec, prípadne Vám pomôžeme vybrať skladbu z nášho repertoáru.
  • Vašu predstavu premeníme do tanečnej choreografie a prispôsobíme tak aby v nej vynikli Vaše prednosti. Môžete si vybrať úplne nenáročný tanec, alebo môžete vyskúšať a použiť aj všetko, čo sa Vám vždy páčilo v tanečných filmoch, videoklipoch či na iných svadbách. Náročnosť figúr prispôsobíme Vašim schopnostiam.
  • Kedy treba začať? Je to individuálne. Ak máte čas je ideálne absolvovať kurz spoločenských tancov. Trvá 10 týždňov a začína každý mesiac.
  • Ak ste pracovne vyťažení, môžete zvoliť individuálne lekcie, v predstihu 1-2 mesiace. Stihnúť sa to dá aj za 1-2 týždne. Na jednoduchý tanec Vám stačia  2 – 3 individuálne lekcie.

  Mnohí váhajú, myslia si, že sú tanečné drevá, no stačí pár hodín a odchádzajú prekvapení svojim tanečným výkonom.

   

  Ak je času málo pomôže aj rýchlokurz.

  Partneri

      

   
   
  438139
  © 2020 K-DANCE Banská Bystrica. All Rights Reserved.
  Jarkovsky | Design